ثبت آگهی استخدام

کافرمایان محترم به منظور جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود ، می توانند آگهی استخدامی خود را ( به صورت رایگان ) در سایت ثبت نمایند و از مزایای این بخش استفاده نمایند

ثبت رزومه

شما با ثبت آنلاین رزومه کاری خود می توانید فرصت یافتن شغلی مناسب را بدست بیاورید و آن رزومه را به کافرمایان مختلفی به صورت آنلاین ارسال کنید.

آزمون استخدامی آنلاین

آزمون های استخدامی سایت کاریابی فرصتی آنلاین در اختیار شما می گذارد تا خود را قبل از آزمون اصلی استخدامی بیازمایید.شرکت مهندسین مشاور فعال در زمینه های سد سازی جهت تکمیل کادر نظارت کارگاهی خود واقع در استان چهارمحال و بختیاری

نیاز به یک نفر کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه با مدرک مهندسی عمران یا صنایع با مشخصات زیر دارد:

حداقل 6 یا 7 سال سابقه کاری مرتبط، آشنا با پروژه های سد سازی و نیروگاه (عملیات خاکی، تونل، ساختمان، نیروگاه و ...)

آشنا با نرم افزارهایOffice   MSP -  P3 or P6 –

آشنا با مستند سازی، تهیه گزارش های مدیریتی و برنامه ریزی امور پروژه

مهلت ارسال رزومه:31/06/1392


سه شنبه، 12 شهريور، 1392
شرکت بین المللی گلامین –  گروه صنعتی مبین – GLAMIN -   واقع در اصفهان جهت توسعه نیروی کاری خود در شهرهای شهرکرد و اصفهان 
از تمامی افرادی که توانایی های  زیر را داشته باشند به صورت تمام وقت و  پاره وقت دعوت به همکاری به عمل می آید:


ساکنین استان چهارمحال و بختیاری و اصفهان در اولویت هستند.
مهلت ارسال رزومه تا پایان شهریور ماه است.

1-	مهندس مکانیک سیالات و جامدات آقا یا خانم دارای مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس
2-	مهندس کشاورزی با گرایش ماشین الات فقط خانم دارای مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس
3-	منشی آقا یا خانم دارای مدرک تحصیلی دیپلم و یا حداکثر فوق دیپلم. دارای دو سال سابقه کار مرتبط عدم اشتغال به تحصیل، 
مسلط به Wordو Excel

شرایط اولویت دهنده:

داشتن سابقه کار و یا نمونه کار
داشتن پویایی و تلاش پیوسته برای رشد توانایی ها و استعدادهای فردی
ارسال رزومه برای دانشجویان ترم آخر که حداقل، امکان کار در ۳ روز هفته را دارند بلا مانع است.
در صورت تمایل  رزومه خود رابه ایمیل زیر ارسال نمایید.

Email@GlaminCO.com 
Info@glaminCo.com 

 پیشنهاد می شود در رزومه خود موارد زیر را حتما عنوان نمایید:

عنوان شغل مورد نظر و شماره مربوطه آن
مشخصات فردی به همراه وضعیت نظام وظیفه، وضعیت تأهل، عکس
دوره های آموزشی به همراه محل گذراندن دوره
سوابق تحصیلی، کاری و تخصص ها
جهت کسب اطلاعات بیشتر در وقت اداری با شماره تلفن 3396520تماس حاصل نمایند.
پس از بررسی اولیه رزومه های ارسال شده، در صورت واجد شرایط بودن، از شما جهت شرکت در مصاحبه استخدام، دعوت خواهد کرد.


دوشنبه، 10 تير، 1392

دانلود نمونه سئوالات استخدامی ادوار گذشته شهرداری ها + قوانین و مقررات شهرداری های کشور ( جهت کسب آمادگی بیشتر برای استخدام شهرداری ها )

 

شرايط عمومي داوطلبان استخدام :

 - تدين به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي.
 - تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران.
-  اعتقاد به مباني نظام جمهوري اسلامي ايران.
-  داشتن كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي يا معافيت دائم از خدمت .
-  عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر و عدم سابقه محكوميت جزايي موثر.
-  داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام مي‌شوند.
-  نداشتن منع استخدام در دستگاههاي دولتي به موجب آراء مراجع قانوني.
- التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.
شرايط اختصاصي استخدام :
داشتن حداقل20 سال و حداكثر 35 سال تا تاريخ انتشار آگهي. حداكثر سن داوطلبان استخدام در پست آتش نشان 25 سال و پست آتش نشان (راننده) 30 سال مي‌باشد.
تبصره موارد ذيل به شرط ارائه تاييديه‌هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) داوطلباني كه در جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل (از تاريخ 31/6/1359 لغايت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان در اثر مجروحيت در جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل.
ب) اعضاي خانواده معظم شهداء، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان از كار افتاده كلي كه قادر به كار نمي‌باشند شامل: (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر)تا ميزان 5 سال
تبصره - آزادگان عزيز از شرط سن معاف مي باشند.
د) داوطلباني كه به صورت غير رسمي و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شركت‌هاي دولتي، ‌بانك‌ها و شركت‌هاي تحت پوشش آنها، شركتهاي بيمه، ‌شهرداري‌ها و موسسات و شرکتهای تابعه و وابسته به آن و موسسات و شركتهاي دولتي كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است و همچنین موسسات و شركتهاي ملي و مصادره شده و موسساتي كه به نحوي از بودجه و كمك دولت استفاده مي كنند، ‌نهادهاي انقلاب اسلامي و شركت هاي تحت پوشش آن ها از تاريخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته‌اند به ميزان خدمت غير رسمي آنها.
نحوه ثبت نام و مدارك مورد نياز
* ثبت نام از داوطلبان واجد شرايط صرفاً از طريق سايت به نشاني www.sanjesh.org و به صورت اينترنتي انجام خواهد شد.
1- مهلت تقاضاي استخدام در سايت مذكور از تاريخ 25/02/92 لغايت 29/02/92 (پایان مهلت ثبت نام) مي‌باشد.                
2- ارسال عكس: داوطلبان استخدام مي‌بايست عكس پرسنلي 4 ×3 خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پيكسل و با فرمت JPG و حجم حداكثر 200 كيلو بايت در رايانه اسكن نموده و آن را در قسمت مربوط در سايت وارد نمايند.
3- واريز وجه ثبت نام بصورت الكترونيكي از طريق كارتهاي عضو شبكه بانكي شتاب كه رمز دوم آن فعال مي باشد بر اساس توضيحات مندرج در سيستم پرداخت الكترونيكي اقدام نمايند و سپس شماره پرونده و رمز عبور براي ورود به مرحله ثبت نام دراختيار هريك از متقاضيان قرار مي گيرد كه لازم است براي پي‌گيري مراحل بعدي آزمون و دريافت كارت شركت در آزمون نزد خويش نگهداري نمايند. مبالغ ثبت‌نام با توجه به وضعيت داوطلبان در سيستم پرداخت الكترونيكي اعلام گرديده است.
نكات مهم ثبت نام :
- قبل از ثبت نام به راهنماي نحوه تكميل فرم موجود در سايت مراجعه و مندرجات آن را دقيقاً مطالعه نمائيد.
- ثبت نام زماني تكميل مي باشد كه داوطلب با استفاده از كد رهگيري به صفحه مشاهده و چاپ اطلاعات مراجعه و پس از اطمينان از صحت اطلاعات، فرم تقاضاي استخدام را چاپ و نزد خود نگهداري كنند.
- قبل از واريز وجه ثبت‌نام لازم است داوطلبان از احراز شرايط خود با مفاد آگهي استخدام اطمينان حاصل نمايند. بديهي است هزينه ثبت نام به هيچ وجه مسترد نخواهد شد.
تبصره: مهلت ثبت‌نام براي شركت در آزمون به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد و كليه داوطلبان واجد شرايط مي بايست در فرصت تعيين شده از طريق سايت مذكور ثبت نام نمايند.
زمان توزيع كارت شركت در آزمون:
زمان و مكان دريافت كارت شركت در آزمون استخدامي پس از اتمام مهلت ثبت‌نام متعاقبا اعلام خواهد شد.
زمان و مكان برگزاري آزمون هنگام توزيع كارت شركت در آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.
موادآزمون عبارتنداز:
الف- آزمون توانمندي هاي عمومي شامل:1-زبان و ادبيات فارسي 2-زبان انگليسي عمومي 3-رياضي وآمار مقدماتي 4-فناوري اطلاعات 5-معارف اسلامي، اطلاعا ت سياسي و اجتماعي و مباني قانوني شهرداريها، كه به تعداد100سوال چهارگزينه‌اي طراحي خواهد شد.
تبصره: اقليت هاي ديني از پاسخگويي به سوالات معارف اسلامي معاف مي‌باشند و امتياز آن در ساير مواد آزمون توزيع ميشود.
ب- آزمون تخصصي شامل سوالات مرتبط بارشته شغلي و پست سازمانی مورد درخواست داوطلب ميباشد. عنوان مواد آزمون تخصصي هر رشته شغلي در جدول رشته‌هاي شغلي درج گرديده است.
ج- داوطلبان رشته‌هاي شغلي كه در شرايط احراز آن مدرك تحصيلي ديپلم پيش بيني شده است آزمون تخصصي ندارند.
د- داوطلبان استخدام در رشته شغلي آتش نشان علاوه بر موفقيت در آزمون عمومي و تخصصي (حسب مورد) مي‌بايست در آزمون عملي نيز شركت نمايند. داوطلباني كه در اين آزمون فاقد شرايط و توانايي لازم براي شغل آتش نشان تشخيص داده شوند ،بدون توجه به نمرات آزمون عمومي و تخصصي حذف خواهند شد.
تذكرات:
ايثارگران شامل جانبازان، آزادگان عزيز انقلاب اسلامي و رزمندگاني كه حداقل 9 ماه متوالي و يا 12 ماه متناوب از تاريخ 31/6/1359 لغايت 29/5/1367 به طور داوطلبانه در جبهه‌هاي جنگ تحميلي حضور داشته‌اند، و نيز فرزندان و همسر آنان درصورت دارا بودن شرايط مندرج در آگهي بارعايت قوانين ومقررات مربوط ازاولويت قانوني به شرح ذيل برخوردار خواهندبود.
از كل مجوز استخدام هر شهرداری30 درصد آن براي استخدام ايثارگران بومي اختصاص دارد كه 25 درصد آن به فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان 50 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگاني كه حداقل 5 سال سابقه اسارت دارند تعلق خواهد گرفت و 5 درصد باقيمانده به ساير جانبازان، آزادگان و رزمندگان و همسر و فرزندان آنان اختصاص خواهد داشت. ضمناً 25 درصد سهميه فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان50 درصد كه از سوي بنياد شهيد و امور ايثارگران معرفي و جذب خواهند شد. فرزندان معظم شاهد و فرزندان جانباز50 درصد و بالاتر كه از سوي بنياد مذكور معرفي نشده‌اند مي توانند در آزمون ثبت‌نام نمايند و درصورت عدم تكميل سهميه از باقيمانده سهميه اختصاصي همان شهر بهره‌مند شوند.
 انتخاب ايثارگران درحد سهميه تعيين شده (5درصد) به ترتيب نمره كسب شده از بين ايثارگران واجد شرايط كه در زمان مقرر ثبت‌نام نموده‌اند انجام خواهد شد.
استخدام مازادبر30 درصد سهميه ايثارگران از طريق رقابت با ساير داوطلبان واجد شرايط صورت خواهد گرفت.
 در گواهي خانواده جانبازان ميبايست جمله «عضو خانواده جانباز از كار افتاده كلي غير قادر به كار» قيد شود، در غيراينصورت اين افراد نمي‌توانند از مزاياي بند1 تذكرات بهره‌مندشوند
ايثارگراني كه از بنياد شهيد و امور ايثارگران كارت شناسايي دارند و افراد وابسته به آنان درصورت ارائه تصوير آن نيازي به اخذ و ارائه گواهي از بنياد مذكور ندارد.
معلولين عادي بومي به شرط كسب حد نصاب نمره لازم و دارابودن شرايط مندرج در آگهي به ترتيب نمره مكتسبه از3% سهميه قانوني مربوطه برخوردار خواهند بود.
 كاركنان غيررسمي شهرداری و سازمانهای وابسته و نيروهاي شركتهاي پيمانكاري طرف قرارداد شهرداري‌ها به ازاي هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (2) درصد و حداكثر (20 ) درصد كل امتياز در هر يك از مراحل آزمون استخدامي بصورت جداگانه برخوردار خواهند شد.
 اولويت انتخاب داوطلبان در شرايط يكسان به ترتيب باشاغلين غيررسمي بومي و نيروهاي طرف قرارداد شركت هاي پيمانكار شهرداري و سازمانهای وابسته، داوطلبان بومي و شاغلين غير رسمي مناطق محروم و دورافتاده براي همان مناطق خواهد بود.
داوطلبان بومي متقاضي استخدام در استانهاي فارس، اصفهان، البرز، تهران، كرمانشاه، قم، چهارمحال بختياري ويزد با سپردن تعهد خدمت 10 ساله در محل جغرافيايي خدمت مورد تقاضا ميتوانند از تسهيلات 50% سهميه استخدامي بومي پس از كسب حدنصاب امتياز لازم در آزمون عمومي برخوردارشوند.
تبصره : بومي، به افرادي اطلاق ميشود كه حداقل داراي يكي از ويژگيهاي زير باشند:
الف-محل تولد داوطلب با محل جغرافيايي خدمت مورد تقاضا براي استخدام يكي باشد.
ب- حداقل دو مقطع تحصيلي از مقاطع تحصيلي(ابتدايي، راهنمايي و متوسطه)را در محل جغرافيايي خدمت مورد تقاضا براي استخدام طي كرده باشد.
ج- فرزندان پرسنل نيروهاي مسلح درصورتي كه محل 3 سال از سنوات تحصيلي آنها (اعم از ابتدايي، راهنمايي و يا دبيرستان) با محل جغرافيايي خدمت مورد تقاضاي استخدامي يكي باشد نيز بومي تلقي ميشوند.
استفاده از امتياز بومي بودن براي داوطلبان استخدام اختياري بوده و در صورت برخورداري پذيرفته شدگان از امتياز فوق، موظف به سپردن (10) سال تعهد خدمت در محل جغرافيايي مورد تقاضا مي باشند.
به مدارك ارسالي توسط دانشجويان و دارندگان مدارك تحصيلي پايين تر و بالاتر از مقاطع تحصيلي اعلام شده در شرايط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنين مدارك در رشته هاي غيرمرتبط و معادل(به استثناي دارندگان مدارك تحصيلي معادل صادره از دانشگاهها و موسسه‌هاي آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده‌اند و گواهي مبني بر ادامه تحصيل در مقطع بالاتر با ارزش علمي دارند) ترتيب اثر داده نخواهد شد.
مدارك تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه آزاداسلامي در صورت پذيرفته شدن در آزمون (حداكثر دو ماه پس از اعلام نتيجه)بايستي به تاييد سازمان مركزي دانشگاه مذكور برسد.
كسب حدنصاب نمره لازم در آزمون توانمنديهاي عمومي صرفا به منزله تاييد صلاحيت عمومي داوطلبان و تصحيح اوراق امتحان مي‌باشد و هيچگونه حق استخدام ايجاد نمي‌كند. معرفي داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصي و با رعايت اولويت هاي مقررصورت مي پذيرد.
انتخاب داوطلبان استخدام حداكثر به ميزان 5/1 برابر ظرفيت مورد نياز از ميان افرادي كه حدنصاب نمره آزمون عمومي (60% كل نمره آزمون) را كسب كرده‌اند براساس بالاترين نمره فضلي آزمون تخصصي انجام خواهد شد. داوطلبان استخدام آتش نشاني كه آزمون عملي دارند حداكثر به ميزان 3 برابر ظرفيت مورد نياز و ساير شرايط اعلام خواهد شد.
 داوطلبان استخدام، نبايد از مستخدمين رسمي، ثابت و پيماني ساير دستگاهها دولتي و بازنشسته يا بازخريد خدمت باشند.
 چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب كه به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف داده يا فاقد شرايط مندرج درآگهي باشد، از انجام مراحل بعدي محروم خواهد شد و مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي بر عهده داوطلب خواهد بود.
 انتخاب نهايي پذيرفته شدگان آزمون پس از موفقيت در كليه مراحل آزمون عمومي و تخصصي، عملی و گزينش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احكام استخدام پيماني پذيرفته شدگان حقي براي آنها ايجاد نخواهد شد.
 
 
 
داوطلبان استخدام براي اخذ اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره تلفن دفتر امور شهري و شوراهاي استان مربوطه به شرح ذيل تماس حاصل نمايند.
نام استان
شماره تلفن
 
نام استان
شماره تلفن
تهران
88466787-021
 
چهارمحال و بختياري
3338883-0381
البرز
34204073-026
 
اصفهان
2220088-0311
كرمانشاه
8220141-0831
 
فارس
2282343-0711
قم
7717151-0251
 
يزد
6112278-0351
داوطلبان ضرورت دارد براي اطلاع از كد و عنوان رشته‌هاي شغلي، رشته‌هاي تحصيلي مرتبط به هر رشته شغلي و جنس (مرد يا زن) مورد پذيرش در هر رشته شغلي به جدول رشته‌هاي شغلي تركيبي هشت استان و جدول مخصوص هر شهر و استان با توجه به استان بومي به شرح ذيل مراجعه نموده و با توجه به اطلاعات مندرج در آنها نسبت به تكميل تقاضانامه ثبت‌نامي اقدام نمايند.

دریافت فایل جدول ترکیبی هشت استان شامل مشاغل مورد نیاز به همراه محل اجرا فرمت Pdf

دریافت جداول به تفکیک هر استان

تهران فارس
البرز یزد
قم چهارمحال و بختیاری
اصفهان کرمانشاه

 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
 
  • مهلت ثبت نام : تا پایان روز  سه شنبه 1392/02/31 تمدید شد
 


دوشنبه، 30 ارديبهشت، 1392

دعوت به همکاری

گروه تولیدی ب.آ  بعنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در حوزه مواد غذایی آماده و نیمه آماده

جهت پست های زیر از افراد فارغ التحصیل از دانشگاه های داخلی و خارجی،

واجد شرایط با حقوق و مزایای کافی و شرایط زیر دعوت به همکاری می کند.

عنوان شغلی

سابقه کار

جنسیت

محل سکونت

کارشناس مهندسی صنایع

حداقل 5 سال سابقه مفید و مرتبط

آقا

شیراز

کارشناس صنایع غذایی

حداقل 5 سال سابقه مفید و مرتبط

آقا

شیراز

مدیر امور مالی

حداقل 5 سال سابقه مفید و مرتبط

آقا

شیراز- تهران

کاردان و کارشناس بهداشت حرفه ای

حداقل 5 سال سابقه مفید و مرتبط

آقا/ خانم

شیراز

مدیر فروش

حداقل 5 سال سابقه مفید و مرتبط

آقا

تمام نقاط کشور

رئیس شعبه فروش

حداقل 5 سال سابقه مفید و مرتبط

آقا

تمام نقاط کشور

حسابرس فروش

حداقل 5 سال سابقه مفید و مرتبط

آقا

تهران

فروشنده

جهت استان های: فارس، هرمزگان- بوشهر- کهگلیویه  بویر احمد- اصفهان- چهار محال و بختیاری- مرکزی- تهران- کرج- قم- خراسان- آذربایجان غربی، شرقی- مازندران- گلستان

 

علاقه مندان می توانند رزومه خود را به آدرس الکترونیکی شرکت info@bafoods.com

یا شماره فاکس 07117742477 ارسال نمایند.


دوشنبه، 7 اسفند، 1391

استخدام فروشنده و بازاریاب نرم افزار و سخت افزار در شرکت مهندسی کسرا

شرکت مهندسی  کسرا  تولید کننده نرم افزار حضور و غیاب و فروشنده ساعت های حضور و غیاب جهت تکمیل کادر بازاریابی و فروش خود در استان های  اصفهان – چهار محال و بختیاری و لرستان از دارندگان مدارک کاردانی به بالا و با تجربه در امور فروش نرم افزار و سخت افزار دعوت به همکاری مینماید

لطفا رزومه خود را به آدرس jobes@kasraco.ir ارسال فرمایید .


پنج شنبه، 3 اسفند، 1391

استخدام

گروه تولیدی ب.آ به عنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های فعال در حوزه مواد غذایی آماده و نیمه آماده،در نظر دارد برای تقویت کادر پرسنلی خود از بین افراد متخصص و متعهد فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی با حقوق و مزایای مکفی استخدام می کند.

عنوان شغلی

سابقه کار

جنسیت

محل سکونت

کارشناسی مهندسی صنایع

حداقل ۵ سال سابقه ی مفید و مرتبط

آقا

شیراز

کارشناس صنایع غذایی

حداقل ۵ سال سابقه ی مفید و مرتبط

آقا

شیراز

مدیر امور مالی

حداقل ۵ سال سابقه ی مفید و مرتبط

آقا

شیراز و تهران

کاردان و کارشناس بهداشت حرفه ای

حداقل ۵ سال سابقه ی مفید و مرتبط

آقا / خانم

شیراز

مدیر فروش

حداقل ۵ سال سابقه ی مفید و مرتبط

آقا

تمام نقاط کشور

رییس شعبه فروش

حداقل ۵ سال سابقه ی مفید و مرتبط

آقا

تمام نقاط کشور

حسابرس فروش

حداقل ۵ سال سابقه ی مفید و مرتبط

آقا

تهران

فروشنده

حداقل ۵ سال سابقه ی مفید و مرتبط

آقا

جهت استان های فارس،هرمزگان،بوشهر،کهگیلویه و بویراحمد،چهارمحال و بختیاری،تهران،مرکزی،کرج،قم،خراسان،آذربایجان شرقی و غربی،مازندران و گلستان

 

علاقه مندان می توانند رزومه خود را به آدرس الکترونیکی شرکت info@bafoods.com   یا شماره فاکس 07117742477 ارسال نمایند.


چهارشنبه، 2 اسفند، 1391

انتخاب پیمانکار TI

شرکت مهندسی نیروی غرب

به تعدادی پیمانکار TI(نصب و راه اندازی تجهیزات مخابراتی) در زمینه موبایل

در استان های تهران- البرز- مازندران- یزد- فارس- اصفهان- خوزستان- چهار محال و بختیاری- کهکیلویه و بویر احمد- کرمانشاه- کردستان- ایلام- لرستان- همدان- مرکزی و قم نیازدارد.

متقاضیان می توانند با شماره های4-  08317298922 تماس و یا رزومه کاری خود را به آدرس ایمیل info@westpowerco.ir ارسال نمایند.


پنج شنبه، 19 بهمن، 1391

دعوت به همکاری

شرکت مهندسی مشاور برای دستگاه نظارت مقیم در  استان چهار محال و بختیاری  

به یک نفر مهندس عمران با سابقه حدود 20 سال در زمینه سد سازی

جهت سرناظری پروژه دعوت به همکاری می نماید.

علاقمندان سوابق تحصیلی و کاری خود را به شماره   22368819-  021 فاکس

یا به آدرس الکترونیکی   paydar-24@yahoo.com  ارسال نمایند.


دوشنبه، 27 آذر، 1391

درمانگاه تامین اجتماعی لردگان

استان

شهرستان

مرکز

رشته

مدرک

تعداد نیروی مورد نیاز

میزان حقوق و مزایای پرداختی

توضیحات

تلفن

چهار محال و بختیاری

لردگان

درمانگاه تامین اجتماعی

دنداپزشک عمومی

دکترا

1

پرگیس

صبح

0382-7-

5221325

پزشک عمومی

دکترا

2

20.000.000 ریال

داروساز

دکترا

1

پرگیس


شنبه، 25 آذر، 1391

دعوت به همکاری

یک شرکت بیمه بازرگانی در نظر دارد نسبت به جذب تعداد محدودی از افراد متخصص در امور سرپرستی شعبه و کارشناس بیمه

در مراکز استان های تهران، خوزستان، مرکزی، قم، اردبیل، کرمانشاه، کهگیلویه و بویر احمد،

لرستان، ایلام، خراسان جنوبی، سمنان، آذربایجان غربی و چهار محال و بختیاری اقدام نماید.

علاقمندان می توانند رزومه کاری خود را به ایمیل employment.insurance@ymail.com ارسال نمایند.

افراد دارای سابقه کار (حداقل 3 سال) و مدرک مرتبط (مدیریت بیمه و بازرگانی) در اولویت قرار دارند.


چهارشنبه، 22 آذر، 1391

اخبار 17 (2 صفحه | در هر صفحه 10)

تبلیغات متنی جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تعرفه ها کلیک کنید
تبلیغات متنی جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تعرفه ها کلیک کنید